یک فنجان چای و کاتالوگ بذر

کریسمس به پایان رسیده است و یک سال جدید گوشه ای از نوید بهار را فرا می خواند. با این حال ، باغ هنوز در معرض هوای زمستانی است – باد و باران ، یا در سکون یخبندان سخت یخ زده است. شما به عنوان یک باغبان احساس خارش می کنید که در آنجا باشید و با ناامیدی منتظر بمانید تا اولین لامپ ها سر خود را از داخل زمین سخت فرو ببرند. کارهای زیادی در باغ انجام نمی شود ، اما می توانید با یک فنجان چای خوب و یک کاتالوگ بذر ، با برنامه ریزی برای سال پیش رو در باغ خود دلجویی کنید. شرکت های کاتالوگ بذر فراوانی وجود دارد و استفاده از انواع جدید در کاتالوگ های چاپی یا بصورت آنلاین لذت بخش و روشن کننده است.

کاتالوگ بذر و گیاهان روش خوبی برای صرفه جویی در مصرف هر دو نوع گیاه و مقدار کمی است – اگر گلخانه یا آستانه پنجره آفتابی دارید ، رشد از گیاهان دانه ای یا شاخه ای آسان و ارزشمند است. شما همیشه می توانید نهال های مازاد را با انواع مختلفی که خودتان رشد نکرده اید با دوستان خود عوض کنید.

مرز علفی

من هر ساله سعی می کنم حداقل از یک نمایشگاه معتبر گل دیدن کنم تا ایده هایی درباره انواع جدید گیاهان چند ساله مورد علاقه و حتی برخی از آنها را که نشنیده ام جمع کنم. کاتالوگ بذر و گیاهان غالباً روش خوبی برای آزمایش این گونه های جدید است تا بتوانید با کسری از هزینه خرید آنها در یک نمایشگاه ، خودتان را پرورش دهید. کاتالوگ ها اغلب گیاهان را به مجموعه های مفید دسته بندی  گل آزالیا می کنند تا به شما کمک کنند یک مرز جدید طراحی کنید یا یک مرز قدیمی را دوباره طراحی کنید. دسته هایی مانند موارد دلخواه باغچه های کلبه ، از جمله گیاهانی مانند لوپین ، توخالی و دلفینیوم. گیاهان چند ساله بلند مانند پنستمون ، آشیله و اکیناسه. انواع گلهای همیشگی مانند خشخاش شرقی ، هلنیوم و فلوکس. گیاهان چند ساله گیاه گلدان مانند کامپانولا و سدوم و انواع مورد علاقه کوتوله مانند موناردا و شمعدانی. همچنین گیاهان علفی جدید و غیرمعمول. کاتالوگ ها اغلب گزینه ای برای خرید گیاهان به عنوان بذر یا بوته شاخه ای برای گیاهان فراهم می کنند که می توان آنها را به راحتی در گلخانه یا در آستانه پنجره آفتابی قرار داد تا زمانی که هوا بهتر شود و به اندازه کافی بزرگ شوند.

پاسیو و سالانه

کاتالوگ بذر و گیاهان راهی عالی برای داشتن یکی از اولین کسانی هستند که انواع جدید سالانه را در باغ خود دارند. از میان رنگ های جدید و دوست داشتنی پنسی بهار و بنفشه ، گل اطلسی و گل مینا ، ویلیام شیرین و گل گلدان و همچنین گیاهان سبد مورد علاقه قدیمی مانند لوبلیا ، شمعدانی و فروشیا انتخاب کنید. گیاهان غیرمعمول تر برای پاسیوی شما نیز از جمله درختان میوه ای جمع و جور و گیاهانی که هنگام پرورش در گیاهان باغ مانند گیاهان آگاپانتوس و سوسن معطر خیره کننده به نظر می رسند. انواع جدیدی از پیازهای تابستانی مانند سوسن ، ارموروس و آلیوم را نیز خواهید دید.